Key account manager

  • TOP zaměstnavatel
  • Kolín

Pro našeho významného klienta hledáme motivovaného a zkušeného Key Account Managera, který se připojí k dynamickému týmu. Pokud máte vášeň pro prodej, budování silných vztahů se zákazníky a chcete pracovat v inovativní společnosti, pojďte do toho s námi.

Popis pozice

  • Udržování a rozvoj dlouhodobých vztahů s klíčovými zákazníky
  • Identifikace nových obchodních příležitostí a růst stávajícího portfolia klientů
  • Připravování a prezentování obchodních nabídek a smluv
  • Spolupráce s interními týmy k zajištění uspokojení potřeb zákazníků
  • Monitorování trhu a konkurence, analýza trendů a identifikace nových příležitostí
  • Dosahování prodejních cílů a pravidelné reportování výsledků

Požadavky

  • NJ - komunikativní úroveň podmínkou - zahraniční cesty a každodenní komunikace se zákazníky
  • SŠ vzdělání (technický směr, polygrafie výhodou)
  • Min. 3 roky zkušeností na obdobné pozici
  • Silné komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Schopnost budovat a udržovat dlouhodobé vztahy se zákazníky
  • Analytické myšlení a schopnost identifikovat obchodní příležitosti
  • Výborná znalost českého a anglického jazyka (další jazyky výhodou)
  • Orientace na výsledek, samostatnost a proaktivní přístup

Nabízíme

  • fixní mzda + provize z prodeje
  • pružná pracovní doba
  • služební automobil
  • mobilní telefon a notebook
  • vlastní jídelna (dotované obědy)
  • 2 sick-days
  • k řádné dovolené i další dny navíc (rostoucí dovolená)
  • firemní ubytování po dobu zaučení (pokud jste z daleka)
  • finanční ohodnocení s ohledem na Vaše předchozí zkušenosti
  • odborné zaškolení
  • řadu interních kurzů a školení
  • pracovněprávní poradenství

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Barbara Rduch
E-mail: barbara.rduch@manpower.cz
Telefon: +420 702 197 467