Operátor výroby - volné víkendy

  • TOP zaměstnavatel
  • Hlubočky
  • HPP

Pro našeho klienta, výrobce domácích spotřebičů s téměř 200 letou historií, hledáme nové kolegy na pozici Operátor výroby.

Hledáme manuálně zručné lidi, kteří posílí pracovní tým na provoze montáží. Zaškolení od zkušených kolegů je samozřejmostí!

Vaše náplň práce:

  • práce na montážní lince sporáků (některá z činností - předkompletace, kompletace, zapojování, šroubování s využitím pneu nářadí)
  • kompletace dílů do finálního produktu
  • předpříprava komponentů ke kompletaci výrobku
  • práce ve dvousměnném provozu: střídání po týdnech v režimu ranní (6:05 – 14:05h a odpolední (14:05 – 22:05h)
  • výroba je robotizována, těžší práci tak za Vás budou vykonávat roboti

Očekáváme:

  • zkušenosti s prací ve výrobě výhodou, nikoliv podmínkou
  • manuální zručnost
  • samostatnost a spolehlivý přístup k práci
  • ochota pracovat ve dvousměnném provozu

Nabízíme:

  • stabilní práce ve společnosti s téměř 200letou historií
  • práce na HPP, plný úvazek
  • mzda 139,14 Kč/h, po kompletním zapracování možnost navýšení na 144,43 Kč/h
  • měsíční odměna za osobní přínos a produktivitu až do výše 3 000 Kč
  • příspěvek na letní dovolenou 3 700 Kč a na Vánoce 3 000 Kč
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání (200 - 850 Kč/měsíc)
  • příplatek za práci přes čas: 30 % průměrného výdělku
  • příplatek za odpolední směnu 11 Kč/h
  • příplatek za práci v noci – 10 % (minimálně 18 Kč/h)
  • příspěvek na penzijní připojištění 600 Kč po roce ve společnosti
  • odměna za doporučení nového zaměstnance 10 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené, další dny pracovního volna nad rámec zákonné úpravy (stavby, narození, úmrtí)
  • dotované závodní stravování (jídelna přímo v areálu společnosti)
  • ozdravný program Benefit+ až 2 000 Kč, možnost získání karty Makro
  • příspěvek 290 Kč/měsíc na Multisport kartu
  • zaměstnanecký program koda Auto (sleva 10–14 %)
  • slevy u partnerů GORENJE (35 – 40 %), Datart, TS Bohemia, Alza, Aquapark Olomouc
  • výkon práce: Hlubočky – Mariánské údolí (bezproblémové a zdarma parkování přímo u výroby, vlaková a autobusová zastávka 5 minut pěší chůzí – pravidelné spoje)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na dovolenou
  • Výrobky a služby se slevou
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Dovolená navíc
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na volný čas

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.