Obsluha CNC | Liberec

  • TOP zaměstnavatel
  • Liberec

Popis

Máš zkušenosti s CNC stroji nebo je chceš získat?

Nevadí ti práce na 12 hodinové směny?

Pak ti můžeme nabídnout zajímavou pracovní nabídku.

Hledáme kandidáty pro společnost v polovodičovém průmyslu se zakázkovou výrobou.

Popis pozice

  • seřízení stroje na základě vzorku,
  • příprava materiálu dle výkresové dokumentace,
  • příprava stroje a spuštění systému,
  • kontrola kvality,
  • lehká údržba stroje.

Požadavky

  • SOU s vyučením,
  • praxe na CNC stroji - výhodou,
  • orientace ve výkresové dokumentaci,
  • aktivní přístup, spolehlivost a samostatnost.

Nabízíme

  • rodinný charakter firmy s individuálním přístupem,
  • nepřetržitý provoz, krátký/dlouhý týden (denní a noční směny),
  • stravenky ve výši 140 Kč,
  • příspěvek na dopravu,
  • hrazenou Multisport kartu nebo peníze na Pluxee kartu,
  • přenosné permanentky na hokej, fotbal, ZOO,
  • nástup ihned.

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Zuzana Konopáčová
E-mail: zuzana.konopacova@manpower.cz
Telefon: +420 602 437 489