Výrobní technolog pro výrobu a přestavby minibusů

  • TOP zaměstnavatel
  • Říčany
  • HPP

Pro našeho klienta, který se specializuje na výrobu a přestavbu minibusů, a který působí na trzích ve střední, západní a jižní Evropě, hledáme nového kolegu na pozici Výrobní technolog.

Náplň práce:

  • Čtení technických výkresů výrobků nebo dílů a navrhování nejefektivnějších způsobů a postupů jejich výroby, montáže, kompletování, povrchových úprav
  • Navrhování technických prostředků a jejich počtu, druhu a typu strojů a strojního zařízení pro výrobu na základě stanoveného postupu výroby a cílové kapacity
  • Zajišťování technické přípravy změn sortimentu a zavádění nových produktů
  • Zajišťování a organizování technologické přípravy strojírenské výroby, navrhování uspořádání strojů a přípravků, toku materiálu, návaznosti pracovišť a ostatních technických podmínek
  • Kreslení v CAD systémech – AutoCad (Inventor, Mechanical), případně jiného modelovacího nástroje
  • Tvorba cenových nabídek v případě individualizace
  • Ověřování nových postupů výroby, spolupráce na realizaci technologických změn a inovačních aktivit
  • Tvorba výrobních postupů a kusovníků
  • Kontrolní měřící činnosti z hlediska dodržování technologických postupů
  • Řešení reklamací zákazníka - provést analýzu a definovat nápravné řešení
  • Sledování a vyhodnocování nákladů, optimalizace volby polotovaru a technologického postupu

Očekáváme:

  • Vvzdělání technického směru, případně Svzdělání s odpovídající praxí
  • Praxe minimálně 5 let na obdobné pozici
  • Znalost CAD systémů, případně jiného modelovacího nástroje
  • Znalost tvorby a řízení výkresové dokumentace
  • Technické a analytické myšlení
  • Ochota učit se novým věcem a schopnost osvojit si efektivně nové poznatky
  • Důslednost, pečlivost, asertivita

Nabízíme:

  • Zajímavou a různorodou práci v atraktivním oboru
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Práci na HPP nebo IČO
  • Dobré finanční ohodnocení dle odbornosti, pracovního nasazení a kvality odvedené práce
  • Motivační bonusový systém
  • Sleva na stravování
  • 25 dní dovolené
  • Nákup sportovního vybavení za zaměstnanecké ceny
  • Místo výkonu práce: Říčany – Jažlovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Stravenky
  • Dovolená navíc

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.