Vedoucí kanceláře

  • TOP zaměstnavatel
  • Říčany
  • HPP

Pro našeho klienta, který je orientován na výrobu minibusů působící na trzích ve střední, západní a jižní Evropě, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Vedoucí kanceláře

Náplň práce:

  • Objednávání kancelářských a úklidových potřeby
  • Zajištění odesílání a přijímání zásilek
  • Vkládání a zakládání dokumentace
  • Zajišťování pojistné agendy – kontrola smluv
  • Vyřizování záležitostí na dopravním odboru a registru vozidel
  • Kontrola docházky zaměstnanců
  • Komunikace s úřady cizinecké policie – nový zaměstnanci atd.
  • Evidence smluv a dokumentů
  • Správa vozového parku a areálu
  • BOZP agenda

Očekáváme:

  • Minimálně Svzdělání s maturitou
  • Praxi na obdobné pozici
  • Angličtina – výhodou
  • Schopnost zvládat širokou agendu a více úkolů
  • Základní technické myšlení pro správu areálu a vozového parku

Nabízíme:

  • Perspektivní práci ve stabilní, rostoucí firmě
  • Zajímavé platové ohodnocení cca 45 000 Kč dle znalostí a zkušeností
  • Spolupráce na HPP/IČO
  • Sleva na stravování
  • 25 dní dovolené
  • Nákup sportovního vybavení za zaměstnanecké ceny
  • Možnost práce na HO – 1x týdenně
  • Místo výkonu práce: Říčany – Jažlovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Stravenky
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na volný čas
  • Možnost home office

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.