Warehouse Office Assistant (Postřižín)

  • TOP zaměstnavatel
  • Postřižín

Pro našeho výborného klienta - nadnárodní společnost působící v oblasti distribuce čerstvých potravin - hledáme motivované kandidáty na pozici

Warehouse Office Assistant

Popis pozice

Hlavní náplň práce:
jako Office Asistent budete zodpovědný zaadministrativní a HR podporu skladu, zajištěníplynulého chodu kanceláře a podporu skladovéhotýmu.

Tato role vyžaduje organizovanost, dobrékomunikační schopnosti a schopnost pracovat vdynamickém prostředí.

  • Úzká spolupráce s Administrativním a HRmanažerem při denní činnosti
  • Spolupráce při náboru zaměstnanců
  • Spolupráce na zefektivňování administrativních aHR procesů
  • Příprava pracovních smluv
  • Vedení a správa personální agendy zaměstnanců
  • Sledování a kontrola docházky agenturníchzaměstnanců
  • Správa a archivace dokumentů a dodacích listů
  • Spolupráce s externími partnery a dodavateli
  • Každodenní spolupráce a komunikace s internímiklienty
  • Administrativní a HR podpora manažerů skladu
  • Spolupráce při zajištění dodržování hygienických abezpečnostních předpisů ve skladu

Požadavky

  • Vzdělání: Středoškolské vzdělání s maturitou (ekonomický nebo administrativní směr výhodou)
  • Zkušenosti: Minimálně 1 rok praxe na obdobné pozici.
  • Jazykové znalosti: Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, minimálně B2.
  • Počítačové dovednosti: Pokročilá znalost MS Office balíčku (Word, Excel, Outlook, Teams, Power Point).
  • Osobnostní vlastnosti: Organizační schopnosti, diskrétnost, pečlivost, spolehlivost, schopnost pracovat samostatně a v týmu, dobré
    komunikační dovednosti

Nabízíme

  • Motivující platové ohodnocení (nástupní plat 35 - 40.000 podle zkušeností)
  • Stabilní zaměstnání v rostoucí společnosti
  • Přátelské pracovní prostředí
  • 2 Sick days
  • Smlouva na dobu neurčitou od prvního dne
  • Nástup možný ihned
  • Spolupráce na HPP, případně i na zkrácený úvazek cca 30 hodin / týden

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Iva Wojnarová
E-mail: Iva.Wojnarova@manpower.cz
Telefon: +420 731 637 828