DISPONENT/KA PŘÍPRAVY VÝROBY - Nymburk

  • TOP zaměstnavatel
  • Sadská

Pro nadnárodní společnost zabývající se výrobou gumových těsnění hledáme do týmu komunikativního, stresu odolného a milého kolegu nebo kolegyni na pozici DISPONENTA/KY.

Popis pozice

  • disponování vstupů do výroby s ohledem na zákaznické objednávky
  • každodenní komunikace se zákazníkem o plnění dodávek
  • plánování a dispozice objednávek u dodavatelů
  • dohled nad dodržováním termínů
  • pravidelná aktualizace stavu zásob ve výrobním systému, tvorba reportů

Požadavky

  • SŠ s maturitou
  • 2 roky praxe na obdobné pozici ve výrobním podniku výhodou
  • komunikativní znalost anglického jazykauživatelská znalost MS Office

Nabízíme

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • další benefity: 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, roční bonus…
  • práce na jednu směnu
  • zaškolení na danou pozici
  • nástup možný ihned

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Lenka Pružinová
E-mail: lenka.pruzinova@manpower.cz
Telefon: +420603203191
ID inzerátu: 794656