SPECIALISTA PRO VZDĚLÁVÁNÍ A ROZVOJ ZAMĚSTNANCŮ (m/ž)

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Karlovy Vary

Do našeho profesionálního týmu 5* hotelu Imperial a 4* Spa Resort Sanssouci v Karlových Varech hledáme samostatného, asertivního a zodpovědného člověka, který není zvyklý čekat na pokyny, hledá proaktivně nová řešení a nespokojí se s průměrem. Nabízíme šanci plně se realizovat v oblasti hotelnictví a lázeňství.

SPECIALISTA PRO VZDĚLÁVÁNÍ A ROZVOJ ZAMĚSTNANCŮ

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • praxe se vzděláváním a dotačními projekty výhodou
  • velmi dobrá znalost PC, MS Office
  • komunikační znalost AJ výhodou
  • schopnost motivovat a rozvíjet zaměstnance
  • komunikační a prezentační dovednosti

Náplň práce:

  • organizace, realizace a evidence interních i externích vzdělávacích aktivit
  • prohlubování a rozvoj zavedeného systému vzdělávání firemních standardů společnosti
  • metodické vedení interních trenérů
  • příprava školících materiálů
  • provádění praktického výcviku, ukázek praktických dovedností a koučinku
  • vyhledávání témat vzdělávání – reakce na podněty klientů a kontroly dodržování standardů
  • náborové aktivity a onboarding nových zaměstnanců
  • HR administrativní podpora a reporting nadřízenému

Nabízíme:

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • flexibilní pracovní doba
  • vynikající strava zdarma připravovaná našimi špičkovými kuchaři
  • zaměstnanecké benefity (např. Sick Days, výměnné pobyty s jinými lázněmi, Multisport kartaO2 Family zvýhodněné mobilní volání a telefony pro celou rodinu, vstup do našeho bazénového centra zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)

Kontakt: HR@imperial-group.cz, 353 206 045

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Kontaktní osoba: Bc. Petra Pelíšková
E-mail: HR@imperial-group.cz
Telefon: +420 353 206048