Manufacturing Engineer

  • TOP zaměstnavatel
  • Cheb
  • HPP

Pro našeho klienta, který se specializuje na navrhování a produkci aktivních, pasivních tlumičů, brzdových systémů a podvozků pro světový dopravní trh, hledáme nového kolegu na pozici Manufacturing Engineer.

Náplň práce:

  • Implementace nových projektů v rámci mezinárodní spolupráce (Evropa, Čína, USA)
  • Analýza procesů a jejich optimalizace, implementace zlepšovacích návrhů
  • Tvorba a implementace nových procesů v souladu se systémem štíhlé výroby, spolupráce s dalšími odděleními (kvalita, výroba)
  • Příprava a aktualizace procesní dokumentace
  • Dohled nad výrobními linkami, řešení závad
  • Podílení se na tvorbě BOP - Bill of Process
  • Vedení a účast na workshopech
  • Odpovědnost za PFD, PFMEA, R-PFMEA její tvorba a aktualizace
  • Sledování a vyhodnocovaní způsobilosti procesu – SPC

Požadujeme:

  • Vvzdělání – technický směr, případně Svzdělání s praxí
  • Zkušenosti s prací v automobilovém průmyslu výhodou
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenost s nástroji pro vyhodnocení způsobilosti procesu
  • Znalost kamerových systémů (Keyence, Cognex) výhodou
  • Znalost robotiky (ABB, KUKA) výhodou
  • Analytické myšlení, schopnost efektivní práce v týmu
  • Technické myšlení
  • Znalost MS Office
  • Ochotu cestovat

Nabízíme:

  • Stabilní práci v neustále se rozvíjející společnosti
  • Přátelský kolektiv
  • Práci na HPP - full-time
  • Velmi dobré platové ohodnocení
  • Pružnou pracovní dobu (pevná část 9:00 – 15:00 hod)
  • Mobilní telefon, notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Kvalitní zaškolení
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Cheb

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Bakalářské

Benefity

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Pružná pracovní doba
  • Stravenky
  • Dovolená navíc

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.