Operátor výroby, mzda od 30 000,-

  • TOP zaměstnavatel
  • Ústí nad Labem

Do stabilní společnosti v Ústí nad Labem hledáme šikovné a fyzicky zdatné operátory výroby.

Popis pozice

  • Provoz výrobního zařízení při výrobě práškových barev.
  • Příprava, čištění a údržba výrobního zařízení a pracovního prostředí.
  • Spolupráce s laboratoří kontroly kvality.
  • Zaznamenávání aktuálních parametrů a výsledků výrobního procesu ve výrobním listě.
  • Udržování pořádku na pracovišti a dodržování Jotun standardu 5S.

Požadavky

  • min. střední odborné vzdělání s výučním listem
  • zkušenosti ve výrobě podmínkou
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
  • manuální zručnost
  • zodpovědnost a smysl pro týmovou práci
  • chuť pracovat
  • výborný zdravotní stav

Nabízíme

  • nástupní mzda 30.000 ,- Kč
  • zajímavou a různorodou práci
  • zázemí stabilní a perspektivní zahraniční společnosti
  • finanční příspěvky na dovolenou/kulturu
  • 13. plat
  • zaškolení interním trenérem
  • příspěvek na závodní stravování
  • benefity v rámci programu "Zdravá firma"
  • odměna za odpracované roky
  • příspěvek na penzijní/ životní připojištění

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Michaela Pavlíčková
E-mail: michaela.pavlickova@manpower.cz
Telefon: +420 703 865 349