Technik údržby, 40 000-55 000 Kč

  • TOP zaměstnavatel
  • Dýšina

Pro výrobní společnost hledáme kandidáty na pozici Technik údržby.

Popis pozice

  • zajišťování plynulého chodu výrobní linky
  • provádění údržby zařízení a odstraňování mechanických poruch
  • výměna a opravy vadných dílů
  • provádění přestaveb a seřízení strojních zařízení na jiný typ produktu
  • kontrola maziv a spotřeby náhradních dílů

Požadavky

  • předchozí zkušenost na obdobné pozici
  • výhodou vzdělání v oboru strojírenství (např. mechanik strojů)
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • možnost pracovat pouze na denní směnu nebo na více směn
  • smlouva na dobu neurčitou
  • příspěvek na dopravu 190 Kč/den
  • stravenky nebo dotované stravování v hodnotě 244 Kč/den (jídelna přímo na pracovišti)
  • Karta Pluxee na volnočasové nebo kulturní aktivity
  • příspěvek na penzijní připojištění 6 000 – 12 000 Kč ročně
  • 5 týdnů dovolené
  • vánoční finanční odměny
  • roční prémie
  • relaxační masáže pro zaměstnance
  • vstupenky na sport a kulturu
  • zajímavé sezónní benefity – vánoční dárky, balíčky vitamínů, dárky k narozeninám a výročím, dárky k MDŽ atp.

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Tereza Havlovicová
E-mail: tereza.havlovicova@manpower.cz
Telefon: +420 727 991 982