Technolog pro CNC řezání ocelových plechů

  • Doporučujeme
  • Ostrava-město
  • HPP

Popis

O nás

MSC MetPro a.s. je přední společnost specializující se na kovozpracující služby, včetně řezání plamenem, laserem a plazmou. Jsme odhodláni poskytovat vysoce kvalitní produkty a služby zákazníkům z různých odvětví.

Popis pracovní pozice:

Hledáme motivovaného a detailně orientovaného technologa, který se připojí k našemu týmu. Úspěšný kandidát bude odpovědný za řezání ocelových plechů technologiemi plamenem, laserem a plazmou. Tato pozice je ideální pro čerstvého absolventa inženýrství nebo zkušeného odborníka, který chce rozvíjet svou kariéru v kovozpracujícím průmyslu.

Co bude Vaší náplní práce:

  • Programování řezacích strojů pro řezání plamenem, laserem a plazmou.
  • Práce s výkresovou dokumentací ve strojírenství.
  • Tvorba návrhů řezání a komunikace se zákazníky.
  • Příprava cenových nabídek.
  • Používání podnikových informačních systémů.
  • Pravidelné kontroly údržby a odstraňování závad.
  • Spolupráce s výrobním týmem na optimalizaci řezacích operací a zvyšování efektivity.
  • Přesná evidence výrobních činností a výkonnosti strojů.
  • Dodržování bezpečnostních protokolů a průmyslových standardů.

Co od Vás očekáváme:

  • Bakalářský nebo inženýrský  titul ve strojírenství, materiálovém inženýrství nebo příbuzném oboru.
  • Znalost angličtiny (psaná i mluvená) je nezbytná.
  • Silné technické schopnosti.
  • Schopnost řešit problémy ve výrobě ve vztahu k technolgii výroby.
  • Schopnost číst a interpretovat technické výkresy a specifikace.
  • Smysl pro detail a přesnost v práci.
  • Dobré komunikační a týmové dovednosti.
  • Schopnost pracovat v rychlém a dynamickém prostředí.
  • Předchozí zkušenosti v kovozpracování jsou výhodou, ale nejsou nutné.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Velmi dobré platové ohodnocení podle zkušeností.
  • Balíček benefitů.
  • Možnosti profesního růstu a rozvoje.
  • Praktické školení na moderních zařízeních.
  • Použití nejmodernějších řezacích a ohýbacích strojů.
  • Podporující a spolupracující pracovní prostředí.
  • Jednosměnný provoz.

Jak se přihlásit:

Zájemci nechť zašlou svůj životopis a motivační dopis, ve kterém uvedou své kvalifikace a motivaci pro přihlášení, na adresu radka.plevova@mscmetpro.cz . V předmětu e-mailu uveďte: "Přihláška Technologa".

Uzávěrka přihlášek: 20.06.2024

Připojte se k MSC MetPro a.s. a staňte se součástí týmu, který si cení inovace, kvality a excelence v kovozpracování. Těšíme se na Vaši přihlášku!

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Bakalářské

Umístění pracovní pozice

MSC MetPro a.s.

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Frýdecká 700/443, 71900 Ostrava
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Radka Plevová
E-mail: plevova.radka@mscmetpro.cz
ID inzerátu: 794720