Technik kamerových systémů | 13.mzda!

  • TOP zaměstnavatel
  • Brno

Právě hledáme kolegu do týmu Technické podpory pro projekty v oblasti kamerových, dohledových, bezpečnostních a telematických systémů. Chcete pracovat ve firmě, která dodává špičkové optické vláknové komunikační systémy na českém a slovenském trhu? Pak čtěte dál.

Popis pozice

  • Poskytovat technickou podporu pro projekty v oblasti kamerové techniky, dohledových, bezpečnostních a telematických systémů
  • Pracovat s pokročilými kamerovými systémy, ověřovat funkce a návrhy vhodných sestav bezpečnostních systémů
  • Konfigurovat a používat řídící a dohledový software
  • Instalovat a konfigurovat systémy pro analýzu obrazu s využitím umělé inteligence
  • Budete v kontaktu s vývojovými techniky předních světových výrobců bezpečnostních systémů

Požadavky

  • VŠ/SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Výhodou je znalost LAN sítí, zkušenosti se serverovým i cloudovým prostředím či přehled v IT komunikacích
  • Důležitá je aktivní znalost anglického jazyka
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • 13.plat
  • Atraktivní plat s víceúrovňovým prémiovým ohodnocením a podíly na zisku firmy
  • Široké zaměstnanecké výhody a benefity: stravné, 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, Multisport karta, příspěvky na důchodové připojištění
  • Moderní kanceláře ve vlastní budově s testovacími, jednacími a školícími prostory

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Michaela Nagyová
E-mail: michaela.nagyova@manpower.cz
Telefon: +420771287508
ID inzerátu: 794751