Obchodní zástupce | Auto i k soukromým účelům!

  • TOP zaměstnavatel
  • Brno

Jste obchodník s technickým cítěním? Právě hledáme dalšího člena do týmu na pozici Obchodního zástupce, kde budete rozvíjet obchodní příležitosti v oblasti komunikační infrastruktury a bezpečnostních aplikací.

Tým se doopravdy rozvíjí, tudíž nehledáme pouze zkušené kandidáty, ale i juniory!

Popis pozice

  • Vyhledávat a zpracovávat obchodní příležitosti
  • Rozvíjet vztahy se stávajícími i novými zákazníky
  • Připravovat nabídky a řešení pro malé i velké sítě a datová centra
  • Spolupracovat na prezentacích, školeních či marketingových akcích
  • Účastnit se potřebných zaškolení (orientace v základních síťových jednotkách v oblasti podnikových i metropolitních sítí a také v kamerových systémech)
  • Komunikovat se zákazníky a zajišťovat jim případnou podporu

Požadavky

  • Řidičský průkaz sk. B
  • Výhodou je VŠ/SŠ vzdělání elektrotechnického (technického) zaměření
  • Výhodou je praxe na obdobné pozici (prodej IT / bezpečnostních systémů apod.)
  • Znalost anglického jazyka (občasná komunikace, nejde o komunikaci na denní bázi)

Nabízíme

  • Atraktivní plat s prémiemi a 13. plat
  • Služební vůz a mobil k osobnímu využití
  • 8 dní dovolené navíc
  • Multisport karta, příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování, káva a čaj zdarma
  • Moderní kanceláře v nové budově
  • Práce s předními světovými technologiemi

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Michaela Nagyová
E-mail: michaela.nagyova@manpower.cz
Telefon: +420771287508