Vedoucí výroby - Havlíčkův Brod

  • TOP zaměstnavatel
  • Havlíčkův Brod
  • HPP

Pro našeho klienta, společnost, která dodává technologická zařízení do chemických a farmaceutických provozů, hledáme kandidáta na pozici Vedoucí výroby.

Náplň práce:

  • Řízení strojní a elektro výroby
  • Plánování celé výroby ve spolupráci s Mechanical Supervisors a Electrical Supervisor
  • Spolupráce s celým technickým týmem
  • Optimalizace výroby, zvyšování efektivity a kvality našich výrobků
  • Dodržování naplánovaných termínů
  • Koordinace subdodavatelů
  • Vedení a motivace podřízených (přímí podřízení 3, celkem do 10-15 pracovníků)
  • Zajištění technického vybavení a zlepšování výrobních prostor pro příjemnější a efektivnější výrobu
  • Aplikace a dodržování platných norem a legislativních požadavků pro výrobky, montáže i výrobní prostory
  • Dosažení stanovených cílů a rozvoj společnosti

Požadujeme:

  • Vv oboru strojírenství nebo elektrotechniky
  • Praxe min. 3 roky na obdobné pozici
  • Zkušenosti ve strojírenské kusové výrobě technologických celků (kusová montáž, nerez)
  • Platné osvědčení dle zákona 250/2021 Sb. / vyhl. 50/1978 Sb. je výhodou
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Vynikající organizační s ohledem na lidský faktor a plnění termínů
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • ŘP sk. B a chuť cestovat

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí, moderní strojní vybavení
  • Pružnou pracovní dobu (s ohledem na průběh zakázek)
  • Podporu v profesním rozvoji
  • 5 dnů recovery days/rok nad rámec zákonné dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na jazykové kurzy
  • Řádné zaškolení podporované mentorem
  • V případě potřeby podporu profesního/osobního coache
  • Příspěvek na Multisport kartu nebo penzijní připojištění
  • Roční bonus
  • Mobilní telefon, notebook
  • Služební auto i pro soukromé účely
  • Různé firemní akce
  • Místo výkonu práce: Havlíčkův Brod

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Benefity

  • Auto i k soukromým účelům
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Stravenky
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Bonusy a prémie
  • 13. plat

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.