Vedoucí skladu

  • TOP zaměstnavatel
  • Střelice
  • HPP

Pro našeho klienta, zavedenou společnost, která pro své zákazníky zajišťuje výrobu a realizaci výstavních expozic na veletrzích v České republice i zahraničí, a také výrobu nábytku, hledáme nového kolegu na pozici Vedoucí skladu.

Vaše náplň práce:

  • Řízení provozu skladu a koordinace logistických činností
  • Vedení týmu 3-4 pracovníků a organizace práce jednotlivých pracovníků
  • Naskladňování a vyskladňování materiálu
  • Práce s interním skladovým systémem
  • Optimalizace nastavených procesů
  • Pracovní doba – pondělí až pátek, začátek pracovní doby mezi 7:00 – 8:00h (běžná 8h pracovní doba)

Očekáváme:

  • Svzdělání
  • Praxe na obdobné pozici
  • Zkušenosti s vedením lidí velkou výhodou
  • Oprávnění na VZV výhodou
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, interní skladový systém)
  • Zodpovědný přístup k práci, pečlivost
  • Smysl pro detail, organizovanost a systematičnost
  • Samostatnost, ale i schopnost týmové práce
  • ŘP sk. B, sk. C výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Práce na HPP, plný úvazek
  • Pomoc při zapracování od zkušeného kolegy samozřejmostí
  • Základní mzda 45 000 Kč
  • Odměny dle výsledku hospodaření firmy
  • 5 týdnů dovolené
  • Sklad: Střelice u Brna, autem z Brna přes Troubsko nebo Ostopovice jste u kanceláře do 10 minut (bezproblémové parkování přímo u firmy)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Dovolená navíc

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.