Asistent prodeje pro Dům a zahradu na firemní prodejně

  • TOP zaměstnavatel
  • Modřice
  • HPP

Pro našeho klienta, který je průkopníkem v zahrádkářství bez chemie, hledáme nového kolegu, či kolegyni na pozici Asistenta prodeje pro Dům a zahradu na firemní prodejně.

Co vás čeká:

  • Zejména zpracování e-shopových objednávek v systému, včetně balení zboží, příprava k expedici (zadávání adres do počítače, tisk štítků)
  • Obsluha lidí na prodejně, i když se jedná spíše o výdejnu pro e-shop. Poradenství po telefonu ohledně použití našich přípravků, doporučení aplikací, apod.
  • Správa e-shopu (přidávání produktů) a spoustu dalších činností, které je třeba řešit v průběhu dne

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Preferujeme zahradnické Svzdělání, ale ozvěte se nám, i pokud rádi pracujete na zahrádce, nebo se doma staráte o spoustu kytek. Nadšení je důležitější, ale základní přehled potřebujeme
  • Hledáme manuálně šikovného člověka, protože v sezóně je potřeba zabrat a objednávek bývá hodně, takže to musí odsýpat. Je třeba mít rychlé ruce a k tomu selský rozum, a umět si práci uspořádat
  • Také se nesmíte bát mluvit po telefonu, protože zákazníci si rádi volají o radu - nebojte se, odborně Vás zaškolíme i na ochranu rostlin :-)
  • Znalost práce s počítačem je nutností pro zpracování objednávek v našem systému, plus dopravci také mají své vlastní systémy pro tisk štítků
  • No a pokud vlastníte ŘP sk. B, pak splňujete téměř vše. Dále oceníme alespoň základní znalost angličtiny, stačí v psané verzi pro občasný email

Výhodou bude, pokud budete mít:

  • Zkušenost ze zahradnické prodejny, zahradnictví, nebo jiné prodejny a jste sám/sama nadšený pěstitel a zahradník.

Co vám můžeme nabídnout:

  • 5 týdnů dovolené
  • Pravidelnou pracovní dobu (prodejna 8:00 -1 6:00 hod)
  • Příspěvek na stravné (stravenkový paušál – 116 Kč / den)
  • Multisport karta
  • Kartu Edenred benefits v hodnotě 10 000 Kč/rok
  • 2x ročně prémie (před letní dovolenou a před Vánocemi)
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Po prvním roce možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
  • Kariérní postup ne vedoucí prodejny
  • Lokalita: Brno - Modřice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Stravenky
  • Dovolená navíc
  • Cafeterie
  • Příspěvek na volný čas

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.