Servisní mechanik

  • TOP zaměstnavatel
  • Planá
  • HPP

Pro našeho klienta, společnost, která již přes tři desetiletí podniká v oblasti prodeje zemědělské techniky, jejího servisu a prodeje náhradních dílů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní mechanik.

Náplň práce:

  • Servis a opravy zemědělských strojů – zejména strojů značky NEW HOLLAND, ale i řady dalších
  • Záruční a pozáruční servis
  • Provádění oprav a servisních služeb ve špičkově vybaveném servisním centru i formou výjezdů k zákazníkovi

Požadujeme:

  • SOU s výučním listem/maturitou se zaměřením na opravy, opravy zemědělských strojů nebo aut
  • Praxe v opravárenství zemědělské nebo stavební techniky nebo aut výhodou
  • Znalost práce na PC
  • Pasivní znalost cizích jazyků výhodou
  • ŘP skupiny B (T výhodou)
  • Samostatnost, spolehlivost, komunikativnost, pozitivní přístup k zákazníkům

Nabízíme:

  • Zázemí prosperující a stabilní firmy s více než 30-ti letou tradicí
  • Odborná školení v ČR i v zahraničí u renomovaných výrobců zemědělské techniky
  • Pracovní oděv včetně jeho čištění
  • Možnost profesního růstu
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování – stravenkový paušál – 116 Kč / odpracovaný den
  • Příspěvek na penzijní připojištění – 1 200 Kč/měsíc
  • Příspěvek na dovolenou
  • Služební servisní automobil i pro cesty do a ze zaměstnání
  • Mezi našimi benefity dále najdete např. i MOL kartu pro levnější tankování, levné mobilní tarify pro celou rodinu, zaměstnanecké slevy (např. na značky koda, Kia) a mnoho dalších
  • Místo výkonu práce: Planá (u Mariánských Lázní)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Benefity

  • Výrobky a služby se slevou
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění
  • Stravenky
  • Dovolená navíc

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.