Quality Engineer SQA

  • TOP zaměstnavatel
  • Mladá Boleslav

Pro klienta z oblasti automotive hledáme kandidáta na pozici inženýr dodavatelské kvality.

Máte zkušenosti z výborní společnosti a provádíte dodavatelské audity? Pak vás rádi u klienta představíme.

Popis pozice

  • Zabezpečení kvality nakupovaných dílů a provádění auditu nakupovaných dílů
  • Informování QM při zjištěném ohrožení kvality výrobku
  • Zabečpečení aktuálnosti zkušebních předpisů a jím řízené dokumentace systému řízení
  • Kontroluje a řídí činnost pracovníků na pozici Auditor SQA
  • Implementuje nápravná opatření v řízené oblasti
  • Zajišťuje vyřizování reklamací ve vztahu k dodavatelům

Požadavky

  • SŠ technického zaměření
  • 3 roky praxe na obdobné pozici
  • zkušenost z výrobní společnosti TIER 1
  • znalost AJ na jednací úrovni
  • řidičský průkaz sk. B
  • pokročilá znalost MS Office (kontingenční tabulky, databázová vyhledávání,...)
  • časová flexibilita

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na stravování / stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • Sodexo Flexi Pass (1000 kč až 10000 kč - dle odpracovaných let)
  • zavedenou automotive společnost

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Markéta Benko
E-mail: marketa.benko@manpower.cz
Telefon: +420739341365