Elektroinženýr | Práce vhodná pro absolventy

  • TOP zaměstnavatel
  • Karviná

Pokud jste nadšenec do elektrotechniky, máte inovativní přístup a rádi pracujete na zajímavých projektech, jste tím, koho hledáme! Nabízíme vám možnost podílet se na špičkových projektech, přátelský kolektiv a příležitost k profesnímu růstu.

Popis pozice

  • programování PLC a robotů (Mitsubishi, Toshiba, ABB)
  • spolupráce na projektech automatizace oddělení montáže (testování, rozběh, přejímka strojů)
  • komunikace soddělením automatizace
  • návrh elektro-dokumentace strojů vprogramu Eplan

Požadavky

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání elektrotechnického směru
  • zkušenost s PLC programováním
  • vyhláška 50/1978 Sb. § 6 (výhodou)
  • zkušenost s návrhem a projektováním v programu Eplan (výhodou)
  • základní znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • pravidelnýné pololetní bonusy
  • obědy už od 1 kč
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní kurzy angličtiny
  • výhodný mobilní tarif
  • hlavní pracovní poměr na dobu určitou s vyhlídkou prodloužení na neurčito

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Viola Demhasajová
E-mail: viola.demhasajova@manpower.cz
Telefon: +420703865275
ID inzerátu: 795416