QUALITY MANAGER

  • TOP zaměstnavatel
  • Lešná

Pro firmu, která je je jedním z předních světových výrobců audio produktů a systémů pro automobilový průmyslu, hledáme QUALITY MANAGERA.

Popis pozice

  • zastupování společnosti v oblasti kvality
  • vést, řídit a motivovat podřízené (do 15 zaměstnanců)
  • nastavovat a optimalizovat procesy managementu kvality v celé organizaci
  • nastavovat a zlepšovat ukazatele v oblasti kvality
  • jednat se zákazníky a dodavateli
  • provádět procesní, systémové a dodavatelské audity, účast na auditech třetí stranou
  • řešení zákaznických a interních reklamací
  • reporting vedení společnosti

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • prokazatelné zkušenosti v oblasti kvality na vedoucí pozici (automotive)
  • znalost nástrojů kvality (8D, ISHIKAWA, 5W, FMEA) a normy IATF 16949
  • zkouška auditora dle VDA 6.3
  • znalost systému ISO/TS 16949 a VDA
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • AJ pro denní využití slovem i písmem
  • pokročilá znalost na PC
  • aktivní řidič

Nabízíme

  • stabilní zázemí mezinárodní společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • výkonnostní prémie a bonusy
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • docházkový bonus
  • vstupní bonus 10 000 Kč
  • spoustu dalších benefitů

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Sylva Valentová
E-mail: sylva.valentova@manpower.cz
Telefon: +420 727 901 411