VEDOUCÍ OBCHODNÍHO TÝMU | služební vůz + odměny

  • TOP zaměstnavatel
  • Frýdek-Místek

Do výrobní společnosti hledáme zkušeného obchodního manažera/ku, který/á nastaví strategii oddělení, tak aby vedl tým i firmu k těm nejlepším možným výsledkům. Hledáme dravce, který se pustí do vyjednávání se zahraničními zákazníky a půjde svým kolegům příkladem. Těšit se můžete na atraktivní mzdu a služební vůz i k soukromým účelům.

Popis pozice

  • Vedení menšího týmu obchodníků, aby docházelo k naplňování obchodních cílů společnosti
  • Odpovědnost za akviziční aktivity týmu, především v zahraničí
  • Udržování stávajících vztahů s dlouholetými zákazníky, péče o ně
  • Odpovědnost za obchodní plánování, tvorbu a naplnění strategického plánu oddělení
  • Plnění obchodních KPIs
  • Odpovědnost za vedení týmu marketingu, obchodu a servisního střediska
  • Hodnocení podřízených, jejich rozvoj, vzdělávání a motivace týmu

Požadavky

  • Vysokoškolské vzdělání nebo SŠ + praxe s prokazatelými výsledky
  • Zkušenosti s technickým a zahraničním obchodem
  • Praxe z manažerské role, schopnost efektivně vést tým
  • Jazyková vybavenost - AJ na min. úrovni B2
  • Ochota cestovat (i mimo EU)
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Atraktivní mzda
  • Kvartální a roční bonusy dle plnění cílů
  • Služební vůz i k soukromým účelům
  • Kratší pracovní dobu – 7,5 hod denně
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • Výhodný zaměstnanecký tarif u mobilního operátora
  • Příspěvek do Cafeterie
  • Firemní akce a teambuildingy
  • Možnost seberealizace, tvoření týmů

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Michaela Hýblová
E-mail: michaela.hyblova@manpower.cz
Telefon: +420 703 865 274