Embedded vývojář v Uherském Hradišti 80% práce z domova

  • TOP zaměstnavatel
  • Brno

Pro firmu zabývající se elektrovýrobou hledáme vývojáře, který rozšíří tým Embedded vývojářů, kteří se specializují na Embedded Software pro MCU/vestavěné systémy.

Popis pozice

  • programování Embedded SW pro MCU
  • analýza a návrh architektury SW
  • testování, ladění, optimalizace
  • spolupráce vrámci HW a SW týmů vývojářů

Požadavky

  • praxe na podobné pozici a zkušenosti se SW pro MCU v C nebo C++
  • proaktivní přístup
  • základní orientaci ve schématech a HW
  • alespoň pasivní znalost AJ, která umožní porozumění dokumentace MCU a technickým podkladům
  • výhodou je zkušenost s programováním pro PC (C# nebo C++), s funkční bezpečností a s prací na HW (měření, oživování)

Nabízíme

  • flexibilní pracovní doba a po onboardingu možnost home office 4 dny v týdnu
  • odpovídající finanční odměna
  • měsíční prémie a podíl na hospodářských výsledcích firmy
  • dotované stravování a občerstvení na pracovišti
  • 21 dnů dovolené (2. rok 22 dní, od 3. roku 23 dní dovolené)
  • kariérní růst
  • masáže na pracovišti
  • firemní akce
  • dostupnost MHD
  • možnost dalšího vzdělávání a jazykových kurzů

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Jana Vlčková Diddenová
E-mail: jana.vlckova@manpower.cz
Telefon: +420602117669