MONTÉR OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ

  • Karviná

Do našeho týmu v Havířově hledáme zkušeného montéra ocelových konstrukcí, který se připojí k našemu týmu.

CO BUDETE DĚLAT?

Montážní práce na zakázkách po celé ČR, čtení v technické dokumentaci, práce ve výškách.

CO U NÁS ZÍSKÁTE?

  • měsíční mzdu ve výši hrubého od 31 000,- Kč
  • 13. a 14. plat
  • stravenkový paušál
  • dovolená 20 dnů
  • vzdělávací kurzy, školení
  • firemní akce, zaměstnanecké benefity
  • odměny za životní a pracovní výročí
  • odměnu za doporučení nového zaměstnance
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost profesního rozvoje a kariérního růstu
  • konkurenceschopné finanční ohodnocení a benefity
  • práci v přátelském a motivujícím pracovním prostředí

CO VÁM URČITĚ NESMÍ CHYBĚT?

  • střední odborné vzdělání technického směru stavební, strojní
  • praxe s montáží ocelových konstrukcí 1 rok (zámečnické a klempířské práce vítány)
  • výborná orientace v technické dokumentaci
  • znalost MS Office, schopnost práce s CAD softwarem v 3D (např. AutoCAD)
  • vazačský průkaz
  • svářečský průkaz výhodou
  • spolehlivost, pečlivost
  • řidičský průkaz sk. B
  • časová flexibilita, samostatnost, zodpovědnost, komunikační dovednosti

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Benefity

  • Stravenkový paušál
  • Ubytování

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 31 000 Kč
Pracoviště: U Závor 590/5, 73601 Havířov
Kontaktní osoba: Dagmar Polišenská
E-mail: dagmar.polisenska@wachal.cz
Telefon: 724830425
ID inzerátu: 795835