KOORDINÁTOR /komunikace v NJ i AJ/ vhodné i pro absolventy

  • TOP zaměstnavatel
  • České Budějovice

Ideální příležitost pro nadšence schopné komunikovat v německém i anglickém jazyce! Do zavedeného týmu zákaznického servisu hledáme další články s pro-klientským přístupem a ochotou pracovat v předem rozvrženém 3 směnném provozu, který lze přizpůsobit vašim potřebám. Čeká vás výborné finanční ohodnocení, které narůstá hned po zaučení, možnosti home office, práce na plný nebo 3/4 úvazek a spoustu dalších benefitů.

Popis pozice

  • Denní komunikace se zákazníky převážně v německy mluvících zemích, ale také v Anglii
  • Administrativa spojená se zpracováním zákaznických požadavků
  • Organizace a koordinace servisních služeb
  • Úzká spolupráce se servisními partnery a dalšími odděleními společnosti

Požadavky

  • Velmi dobré komunikační schopnosti v německém (B2) i anglickém jazyce (B1)
  • Pro-klientský přístup, organizační schopnosti, pečlivost
  • Zkušenosti v oblasti zákaznického servisu, logistiky apod. výhodou
  • Časová flexibilita - ochota pracovat v 3 směnném provozu
  • Možnost práce na plný nebo 3/4 úvazek

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení 45 000 – 55 000 Kč podle zkušeností
  • Denní aktivní využití cizích jazyků slovem i písmem
  • Možnost home office
  • Týden dovolené navíc
  • Dodatečné volno až 5 dní ročně navíc
  • Dotované stravovaní
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity
  • Jazykové vzdělávání
  • Propracovaný systém zaučení a podpora nadřízeného
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Příjemné pracovní prostředí mezinárodní firmy

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Marie Valentová
E-mail: marie.valentova@manpower.cz
Telefon: +420 727 924 395