SALES SUPPORT ADMINISTRATOR

  • TOP zaměstnavatel
  • Bohumín

Do obchodního týmu hledáme posilu na pozici sales support, která bude tvořit reporty, přehledy a je pravou rukou obchodního ředitele společnosti. Pokud jste analytický typ a baví vás systémy, k tomu rád/a komunikujete, dejte mi o sobě vědět. Těšit se můžete na rozmanitou práci s interními systémy, přátelskými kolegy i na zajímavých projektech.

Popis pozice

  • reporting a přehledy: plnění cílů, předpokládaných zisků v jednotlivých regionech, vývoj cen na trhu...
  • příprava a kontrola smluv
  • komunikace s obchodním oddělením, controllingem v ČR, ale i v zahraničí
  • pomoc při organizaci eventů pro klienty a nebo meetingů obchodních zástupců
  • práce v MS Excel a interních systémech, za které budete vystupovat jako klíčový uživatel

Požadavky

  • zkušenosti s reporty a práce s MS Excelem
  • zkušenosti s informačními systémy
  • komunikativní znalost AJ (lepší B1)
  • znalost práce na PC na pokročilé úrovni, Excel podmínkou
  • ochota učit se novým věcem a zapojení se do projektů
  • analytický typ, který má rád práci s daty, čísly
  • komunikativní a organizační schopnosti

Nabízíme

  • zajímavá měsíční mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek do Cafeterie
  • dotované stravné
  • příjemné pracovní zázemí
  • přátelské prostředí, prima parta kolegů
  • valorizace mezd
  • odměny za pracovní výročí atd.

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Michaela Hýblová
E-mail: michaela.hyblova@manpower.cz
Telefon: +420 703 865 274