Technik údržby strojů a zařízení | Ranní směny!

  • TOP zaměstnavatel
  • Brno

Právě hledáme kolegu na pozici Technika údržby pro společnost, jež je nejvýznamnějším producentem svítidel (zejména nouzového a průmyslového osvětlení)! Chcete pracovat v menší moderní firmě pouze na ranní směny? Pak je tato role přímo pro Vás!

Popis pozice

  • Provádět pravidelnou a operativní údržbu
  • Zodpovídat za stav strojů a plánovat jejich údržbu
  • Zjišťovat a odstraňovat vzniklé technické problémy a poruchy
  • Pracovat s náhradními díly, kontrolovat a případně i opravovat špatné díly
  • Obsluhovat plynové zařízení a spotřebiče, případná obsluha tlakových nádob

Požadavky

  • SŠ/SOU vzdělání (výhodou je oblast elektro)
  • Výhodou je vlastnění vyhlášky 50 (nyní 194/2022 Sb.)
  • Vhodné je mít praxi na obdobné pozici

Nabízíme

  • Nástup možný ihned
  • Pouze ranní směny (pružná pracovní doba s pevným jádrem 9:00-15:00)
  • Pracovní jubilea
  • 3 dny sick days
  • A další

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Michaela Nagyová
E-mail: michaela.nagyova@manpower.cz
Telefon: +420771287508