Práce na balící lince pro muže i ženy Břeclav

  • TOP zaměstnavatel
  • Břeclav

Hledáme zaměstnance do čistého prostoru potravinářského provozu. Jedná se o jednoduchou práci, která zahrnuje obsluhu výrobních a balících linek na směnný provoz a manipulaci s lehkými produkty.

Popis pozice

  • Obsluha výrobních a balicích linek v čistém výrobním prostředí
  • Manipulace s lehkými produkty
  • Práce ve směnném potravinářském provozu

Požadavky

  • Minimálně SOU vzdělání
  • Manuální zručnost, samostatnost, pečlivost
  • Praxe není nutná
  • Práce vhodná i pro ženy
  • Vše vás zaučíme

Nabízíme

  • Práci v čistém prostředí s manipulací lehkých produktů
  • Měsíční mzdu až 28 000 Kč
  • Dvakrát ročně mimořádné prémie
  • Možnost navýšení hodinové sazby v závislosti na růstu vašich dovedností
  • Kariérní růst na pozice školitele nebo předáka linky
  • Pracoviště s výbornou dostupností
  • Zvýhodněný tarif O2 pro vás a vaši rodinu
  • Podporu sociálních akcí pro zaměstnance jako večírky, grilování a další
  • Péči o zdraví zaměstnanců - prevence bolestí zad, sportovní aktivity, vitamíny a další benefity
  • 5 Sick Days navíc k dovolené
  • Příplatek 1000 Kč za plný pracovní fond
  • Stravenkový paušál

Nástup možný ihned

Místo pracoviště: Břeclav

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Viktoriya Borshchevska
E-mail: viktoriya.borshchevska@manpower.cz
Telefon: +420 731 634 083