ÚČETNÍ VŠEOBECNÍ

  • Frýdek-Místek
  • HPP
  • nástup 1. 7. 2024

Popis

z:4/6/2024

Náplň práce:

  • pro práci v oblasti účetnictví a zpracování daní v české firmě zabývající se výrobou a prodejem zdravotnických prostředků hledáme samostatnou účetní/účetního
  • samostatné vedení účetní agendy v rámci standardů v ČR
  • evidence faktur přijatých, vydaných, majetku, skladová evidence
  • správa firemních financí - na bankovních účtech, platební operace, pokladna
  • spolupráce při zajištění inventarizace majetku, pohledávek a závazků, bankovních účtů a pokladen atd.
  • zpracování daňových přiznání - DPH, Kontrolní hlášení, Souhrnné hlášení
  • spolupráce při zpracování podkladů pro měsíční a roční závěrky.

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ - ekonomického směru s prokazatelnou praxí min. 2 roky v oboru
  • komplexní znalost podvojného účetnictví
  • znalost účetní a daňové legislativy (tj. DzPPO, DPH, atd.)
  • zodpovědnost za provedenou práci
  • samostatné myšlení
  • pečlivost.

Nabízíme:

  • pozici v dynamicky rozvíjející se firmě (jsme na trhu již od roku 1991)
  • práci v malém účetním kolektivu
  • progresivní finanční ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • nástup možný ihned.

V případě zájmu zasílejte Váš strukturovaný životopis emailem na kontaktní osobu: Jana Koukalová.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSV
  • Ekonomika - podvojné účetnictví

Umístění pracovní pozice

ING corporation, spol. s r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 30 000–40 000 Kč
Pracoviště: Dr. Jánského 3238, 73801 Frýdek-Místek
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Ing. Jana Koukalová
E-mail: jana@ingcorporation.cz
Telefon: 558 663 215
ID inzerátu: 796263

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.