Dělník pro výrobu stínící techniky – lakovna (JISTOTA a ČISTÁ HLAVA)

  • TOP zaměstnavatel
  • Opava
  • HPP

Pro našeho klienta, významného hráče na českém i evropském trhu stínicí techniky, který na trhu působí od roku 1992, hledáme na doplnění týmu vhodné kandidáty na pozici Dělník pro výrobu stínící techniky - lakovna.

Náplň práce:

  • Přípravné práce před lakováním
  • Kontrola kvality výrobků
  • Udržování prostoru lakovny v čistotě a pořádku
  • Třísměnný provoz (ranní, odpolední, noční)

Požadujeme:

  • Manuální zručnost, pečlivost, přesnost
  • Smysl pro detail a kvalitu
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Chuť a zájem pracovat
  • Časovou flexibilitu
  • Ochotu pracovat ve třísměnném režimu

Nabízíme:

  • Stálou práci v dynamicky se rozvíjející české společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení (hodinová mzda)
  • Nadstandartní firemní benefity – příspěvek na penzijní připojištění, odměna za překročení hospodářského výsledku, závodní stravování, poukázky pro volnočasové aktivity, bonus za odpracovanou dobu, sick days
  • Možnost profesního růstu
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Opava

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Sick days

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.