Vedoucí vývoje a konstrukce

  • TOP zaměstnavatel
  • Uničov

Pro významného klienta, ryze českou výrobní společnost, specializující se na výrobky pro stavebnictví a těžební průmysl, hledáme nového kolegu na pozici Vedoucí konstruktér.

Popis pozice

  • vedení týmu projektantů/konstruktérů včetně rozdělení úkolů, kontrola dosažených výsledků a hodnocení podřízených zaměstnanců
  • řízení inovačních a vývojových procesů
  • řízení konstrukčních prací a projektů od návrhu až po zavedení do výroby
  • provádění technických výpočtů
  • technická pomoc obchodnímu úseku při zpracování průvodní dokumentace, specifikace + tvorba katalogů

Požadavky

  • VŠ vzdělání – obor strojírenství
  • výborná znalost AutoCAD, Inventor, dobrá znalost práce na PC (Office 365), znalost IS K2 výhodou
  • znalosti z oblasti projektového řízení ve strojírenském oboru
  • bezúhonnost, samostatnost, komunikativnost, spolehlivost
  • znalost AJ výhodou
  • praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti s možností profesního růstu
  • možnost pružné pracovní doby a home office
  • příspěvek na stravování 180,- Kč
  • cafeterie, možnost zajištění obědu na pracovišti
  • moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv, firemní akce

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Tereza Nádvorníková
E-mail: tereza.nadvornikova@manpower.cz
Telefon: +420 727 810 545
ID inzerátu: 797101