Senior PR specialista

  • TOP zaměstnavatel
  • Praha 2
  • HPP

Pro našeho klienta, společnost, která realizuje přenos vědeckých poznatků do běžného života, hledáme nového kolegu, či kolegyni na pozici Senior PR specialisty.

Náplň práce:

  • Psaní tiskových zpráv
  • Tvorba obsahu pro web – články, medailonky
  • Příprava podkladů pro tiskové konference a jejich moderace
  • Příprava na krizovou komunikaci
  • Práce se sociálními sítěmi – dominantně LinkedIn
  • Vytváření jednoduché grafiky

Požadujeme:

  • Praxi v PR minimálně 5 let
  • Vvzdělání výhodou
  • Čj a Aj na výborné úrovni. Zejména v psané formě
  • Znalost práce s AI výhodou
  • Znalost některého grafického programu velkou výhodou

Nabízíme:

  • Plat 50 – 55 000 Kč
  • HO a flexibilní pracovní doba možná, ale po dohodě
  • Kanceláře v centru Prahy
  • Občerstvení na pracovišti
  • iPhone a MacBook
  • Multisport kartu
  • Přátelský kolektiv
  • Firemního kouče
  • Podpora vzdělávání
  • HPP na plný úvazek
  • Nástup ihned, nejpozději od září
  • Místo výkonu práce: Praha 1 – Nové Město

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Možnost home office

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.