Specialista kvality

  • TOP zaměstnavatel
  • Vysoké Mýto

Do našeho milého týmu hledáme schopného kolegu či kolegyni se zájmem o kvalitu a znalostí metodik. Máte znalosti v oblasti kvality z farmaceutické, chemické či potravinářské výroby? ANO? Pak mi zašlete svůj životopis!

Popis pozice

  • evidence a aktivní účast při laboratorním šetření výsledků testování mimo stanovené limity
  • spolupráce/ aktivní účast při hodnocení rizik vyplývajících z provozních činností (např. testování, výroba, skladování)
  • zpracování sumárních zpráv ročního hodnocení vyráběných léčivých přípravků
  • komunikace a správa dodavatelských a kvalitativních reklamací produktu
  • podpora dalším činnostem systému kvality jako je dokumentace, školení, změnové řízení, interní audity
  • spolupráce při řešení nestandardních provozních situací

Požadavky

  • praxe v oblasti jakosti ve farmaceutické firmě, potravinářství, chemickém průmyslu výhodou
  • zkušenost s audity výhodou
  • znalost sytému jakosti (SVP/ISO 9001)
  • znalost zásad ALCOA (správná dokumentační praxe)
  • AJ: komunikativní

Nabízíme

  • zajímavou práci v moderní farmaceutické společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • osobní rozvoj v podobě odborných školení a možnosti dalšího vzdělávání
  • výuku anglického jazyka v rámci pracovní doby
  • Cafeterie - systém benefitů, který můžete využít dle svého uvážení
  • příspěvek na dojíždění do zaměstnání (až 1400 Kč měsíčně)
  • stravenkový paušál + systém vlastního stravování

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Tereza Břetenářová
E-mail: tereza.bretenarova@manpower.cz
Telefon: +420 724 389 072