Produktový manažer - FVE

  • TOP zaměstnavatel
  • Tachlovice
  • HPP

Pro našeho klienta, českou firmu S-Power Energies, s.r.o. specializující se na instalace střešních fotovoltaik a tepelných čerpadel, hledáme vhodného kandidáta na pozici Produktový manažer.

Náplň práce:

  • Tvorba a rozvoj produktu ke spokojenosti zákazníků
  • Zodpovědnost za firemní produktové portfolio
  • Tvorba cenové strategie – cenotvorba
  • Hledání tržních příležitostí
  • Spoluvytváření strategických plány produktů
  • Návrh, tvorba a spuštění nových produktů
  • Podpora marketingové strategie firmy
  • Analýza konkurence
  • Příprava produktových materiálů a produktová školení
  • Spolupráce s obchodními zástupci a dalšími odděleními
  • Spolupráce při testovaní zaváděných produktů

Požadujeme:

  • V/Stechnického směru
  • Zkušenost na obdobné pozici min. 3 roky
  • Zkušenost s FVE a tepelnými čerpadly velkou výhodou!
  • Analytické myšlení a logické myšlení
  • Pečlivost
  • Tvůrčí přístup
  • Komunikační dovednosti a prezentační dovednosti
  • Schopnost uspokojení zákaznických potřeb
  • Koncepční přístup
  • Vnímání příležitostí a jejich kritické hodnocení

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Zajímavé a motivační finanční ohodnocení
  • Auto i pro soukromé účely
  • Pravidelná školení
  • Prostor pro seberealizaci
  • Home office (vždy dle domluvy)
  • Přátelský kolektiv
  • Místo výkonu práce: Tachlovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Auto i k soukromým účelům
  • Možnost home office

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.