Specialista zákaznické kvality

  • TOP zaměstnavatel
  • Písek
  • HPP

Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost, jež vyrábí komponenty do aut po celém světě, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Specialista zákaznické kvality.

!JSME STABILNÍ SPOLEČNOST A STÁLE ROSTEME, nyní je jedinečná příležitost podílet se na tomto vývoji s námi!

Náplň práce:

  • Příprava projektů nových výrobků
  • Kontaktní osoba při jednání se zákazníky
  • Řešení zákaznických reklamací
  • Spolupráce na kontinuálním zlepšování kvality
  • Účast a spolupráce na procesních/projektových auditech

Požadujeme:

  • AJ slovem i písmem
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Přesnost, samostatnost, důslednost
  • V/S(technického směru výhodou)
  • Znalost čtení technických výkresů (základní)
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Zkušenosti z automotive výhodou

Nabízíme:

  • STABILITU – to je to nejdůležitější, stabilitu v nestabilní době, a to v nadnárodní stabilní společnosti
  • JISTOTU – pracovní smlouva na dobu NEURČITOU ihned od 1. dne
  • Stabilní a velice dobré platové podmínky, mzda od 55 300 Kč (po zaškolení, obvykle do jednoho roku) nebo dle zkušeností, následně individuálně dle zkušeností a dovedností, co si na začátku řekneme, to platí
  • Dotované stravné (máme vlastní jídelnu) od 30 Kč za jídlo
  • Příspěvek na dopravu 1,50 Kč za km + 13 Kč jedna cesta dojíždění, Písečtí 13 Kč na den
  • Mobilní telefon a notebook
  • Půlroční bonusy
  • 25 dní dovolené
  • Benefitní program kafeterie
  • Firemní zájezdy, firemní akce
  • Pravidelné navyšování mezd
  • Odborný a karierní růst
  • Ideální pracovní doba: pevná část 09 – 14:00 hod., ostatní flexibilně
  • Práce z domova (Home office) možná, pružná i pravidelně dle domluvy
  • Nástup srpen nebo září 2024 či dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Písek

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky
  • Dovolená navíc
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Možnost home office

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.