Team Leader pro oddělení kvality !STABILITA a PŘÍLEŽITOST!

  • TOP zaměstnavatel
  • Domažlice
  • HPP

Pro našeho významného klienta, společnost, která je celosvětovým dodavatelem pro gastronomii, hoteliérství, aerolinie a nemocnice, hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici Team Leader pro oddělení kvality !STABILITA a PŘÍLEŽITOST!

!JSME STABILNÍ SPOLEČNOST S PEVNÝMI MEZINÁRODNÍMI ZÁKLADY A NYNÍ HLEDÁME PRÁVĚ VÁS, ABYSTE NÁM POMOHL/A K DALÍMU RŮSTU!

Náplň práce:

  • Vedení týmu stávajících 2 kolegů v oddělení kvality, s možností rozšíření týmu
  • Koordinace a sledování postupů v oddělení kvality
  • Reporting přímému nadřízenému manažerovi kvality
  • Komunikace napříč společností

Požadujeme:

  • S/Vvzdělání technického směru výhodou
  • Dobrá znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • Praxe na stejné, nebo podobné pozici ve výrobní společnosti
  • Zkušenosti ze středního managementu výhodou či základní povědomí o vedení týmu
  • Teamová spolupráce.
  • Znalost práce na PC - MS Office
  • Technické myšlení, komunikační dovednosti, schopnost práce v týmu, zodpovědnost, flexibilita, odolnost vůči stresu, samostatnost, ochota cestovat (z počátku možnost zaškolení v zahraničí a do budoucna občasně za dodavateli – pestrá práce)
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • STABILITU – stabilní zaměstnání a dobré ohodnocení
  • PŘÍLEŽOST – být u dalšího důležitého rozvoje společnosti
  • Mzda 70 000 – 90 000 Kč, dle seniority kandidáta
  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Jednu směnu a flexibilní pracovní dobu
  • Možnost růstu
  • Měsíční prémie
  • Vánoční bonus
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na sport, kulturu a preventivní prostředky z lékárny
  • Jídlo ve vlastní jídelně (dotované stravování za 34 Kč) nebo z bageterie DEJSI (bageta za 10 Kč)
  • Neomezená konzumace kávy
  • A další výhody si rádi projdeme osobně v prostorách naší společnosti
  • Lokalita: Domažlice

TĚÍME SE NA VÁS!

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění
  • Pružná pracovní doba
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na volný čas

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.