Výrobní operátor s náborovým příspěvkem 100 000 Kč

  • TOP zaměstnavatel
  • Krásné Údolí

Hledáme obsluhu výrobní linky pro jednoho z největších výrobců BIO jogurtů v ČR. Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr v Toužimi v Krásném Údolí.

Popis pozice

  • obsluha plnících strojů a výrobních linek
  • seřizování, údržba a oprava strojů
  • dohled nad dodžováním pracovních a technologických procesů
  • řízení chodu směny na výrobních linkách

Požadavky

  • SOÚ nebo SŠ vzdělání technického/potravinářského zaměření výhodou
  • pečlivost a manuální zručnost
  • zodpovědný přístup k práci
  • uživatelská znalost na PC
  • technický duch vítán

Nabízíme

  • práce na hlavní pracovní poměr
  • směnnost: 2 dny práce 2 dny volna (5:00 - 17:00)
  • náborový příspěvek 100 000 Kč ,,čistého"
  • po šestiměsíčním zaškolení smlouva na dobu neurčitou
  • 13. plat a roční odměny
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na stravování 99 Kč/odpracovaný den
  • benefitní karta (multisport)
  • kvalitní zaškolení

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Lucie Melicharová
E-mail: lucie.melicharova@manpower.cz
Telefon: +420773769178