Vedoucí oddělení přípravy - Teplárenství

  • TOP zaměstnavatel
  • Brno

Do úspěšné rodinné společnosti, která připravuje realizaci a zásobování generálních dodávek staveb, hledáme nového kolegu nebo kolegyni, který se orientuje v teplárenské technice, a který povede menší mladý kolektiv zkušených kolegů.

Pokud hledáte stabilní dlouhodobou práci ve fajn kolektivu, máte zkušenosti z oboru teplárenství a umíte si představit vedení lidí, tak mi o sobě dejte vědět!

Popis pozice

  • Povedete menší tým přípravářů/rozpočtářů (4 kolegové)
  • Ponesete odpovědnost za zpracování obchodního případu ve vztahu kzakázce
  • Budete tvořit cenové nabídky
  • Postaráte se o dodavatelské a materiálové zajištění
  • Budete vyhledávat nové dodavatele
  • Občas se pojedete podívat i na konkrétní zakázku (zakázky po celé ČR)

Požadavky

  • Máte alespoň 3 roky praxe na pozici přípraváře v teplárenské společnosti
  • Jste aktivním řidičem skupiny B
  • Láká Vás vedení menšího týmu (tato předchozí zkušenost není podmínkou)
  • Hledáte dlouhodobou spolupráci

Nabízíme

  • Dlouhodobou stabilní práci
  • Nástup ihned (nebo domluvou)
  • Atraktivní bonusovou složku mzdy
  • Automobil i pro soukromé účely
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stravenky
  • Delší dovolenou
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Výhodný tarif i pro rodinu
  • Odměnu za odpracované roky

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Sára Sirá
E-mail: sara.sira@manpower.cz
Telefon: +420 773 769 208