Manažer obchodního oddělení | možno i na IČ

  • TOP zaměstnavatel
  • Frýdek-Místek

Hledáme kovaného manažera, který zvládne řídit menší tým stejně dobře jako vést důležitá obchodní jednání. Pokud se chceš podílet na strategických rozhodnutích středně velké výrobní firmy s ryze českým vedením a oceníš možnost být také v terénu, pak je to pozice pro tebe.

Popis pozice

✔ Tvorba obchodní strategie a nastavení business plánů ve spolupráci s obchodním ředitelem

✔ Vedení, motivace, rozvoj a vzdělávání obchodního týmu (5 lidí)

✔ Akviziční činnost a budování vztahů s key account klienty

✔ Reprezentace společnosti na veletrzích a rozvoj nových obchodních kanálů

✔ Monitorování a analýza trhu i vývojových trendů

✔ Uzavírání obchodních smluv a zakázek

✔ Úzká spolupráce s vedením společnosti a marketingovým oddělením

Požadavky

✔ Min. SŠ vzdělání

✔ Zkušenosti v obchodu, výhodou je výrobní prostředí a mezinárodní obchod

✔ Komunikativní angličtina podmínkou, němčina nebo polština výhodou

✔ Manažerské a obchodní dovednosti s prokazatelnými výsledky

✔ Vůdčí osobnost, která dokáže tým motivovat k dosažení stanovených cílů

✔ Reprezentativní vystupování, proaktivní přístup, flexibilita

✔ Ochota cestovat (až 50% času v terénu)

Nabízíme

✔ Zázemí prosperující české firmy s plochou strukturou

✔ Moderní kanceláře

✔ Flexibilní pracovní doba a home office dle potřeby

✔ Auto i k soukromým účelům

✔ Až 6 týdnů dovolené

✔ Příspěvek na penzijní připojištění

✔ Obědy na pracovišti

✔ Rozvojová školení ušitá na míru

✔ Firemní akce (kulturní akce, den otevřených dveří, vánoční večírek aj.)

✔ Možnost i na IČ

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Lenka Jurista
E-mail: lenka.jurista@manpower.cz
Telefon: +420 725 986 650