Dlouhodobá brigáda ve výrobě_130 Kč/hod + příspěvek na stravu

  • TOP zaměstnavatel
  • Teplice

Popis

Hledáme šikovné brigádníky do Nových Modlan.

Potravinářská výroba.

Nástup: 1.7.2024

Popis pozice

- balení a kontrola výrobků

- počítání a měření

- výroba produktů

- dodržování BOZP a spolupráce s kolegy

Požadavky

- hledáme brigádníky, kteří mohou chodit dlouhodobě, minimálně do konce léta

- ochota pracovat na ranní a odpolední směny

- spolehlivost, samostatnost a hlavně chuť pracovat

Nabízíme

- mzda 130 Kč/hod + 85 Kč/den příspěvek na stravu

- možnost dlouhodobé brigády

- převod smlouvy z DPČ na HPP do kmene klienta

- zajímavá a čistá práce v potravinářství

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Pavla Schedelbauerová
E-mail: pavla.schedelbauerova@manpower.cz
Telefon: +420 731 643 736