Řidič C+E (vnitro) !FLEXIBILNĚ přizpůsobíme místo i směny dle domluvy!

  • TOP zaměstnavatel
  • Olomouc
  • HPP

Pro našeho klienta, významnou českou společnost s více než 25letou historií a jedním přímým vlastníkem, hledáme z důvodu rozšiřování vozového parku nového kolegu či kolegyni na pozici Řidič skupiny C+E. Společnost se zaměřuje na přepravu chlazeného zboží po České republice.

! MŮŽETE BÝT ODKUDKOLIV v České republice, místo Vašeho působení i směny přizpůsobíme Vaší potřebě !

Náplň práce:

  • Zásobování z centrálních skladů jednotlivé filiálky ve svěřeném úseku pro jednoho partnera
  • Rozmanitější zásobování pro více partnerů

Ideální požadavky:

  • Řidičské oprávnění skupiny C + E
  • Profesní průkaz
  • Pokud něco z toho nemáte, můžete se přihlásit a společně se domluvíme

Nabízíme:

  • STABILITU – stabilitu velké a úspěšné české společnosti
  • JISTOTU – jistota stabilní práce
  • FLEXIBILITU – flexibilně nastavíme místo Vaší působnosti, lze po celé ČR a s parkování u Vašeho bydliště; to samé platí o naplánování Vašich směn, které nastavíme dle naší individuální domluvy
  • TRANSPARENTNÍ MZDA – až 60 000 Kč při standardní dobré práci
  • STÁLÝ PRACOVNÍ POMĚR na HPP
  • a DALÍ BENEFITY
  • MÍSTO VÝKONU PRÁCE: nejčastěji Praha – Modletice / Morava – Olomoucko / můžete být však odkudkoliv z České republiky

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.