Operátor výroby, mzda od 28 000 Kč

  • TOP zaměstnavatel
  • Ostrava

Hledáme nové kolegy do firmy v Ostravě, která se zabývá výrobou komponentů pro automobilový průmysl na pozici Operátor výroby.

Možnost týdenních záloh.

Nástup možný ihned.

Pokud vás naše nabídka zaujala, dejte nám vědět prostřednictvím odpovědního tlačítka a přiložte svůj aktuální životopis.

Popis pozice

  • obsluha obráběcích strojů
  • kontrola výrobků kalibry
  • vizuální kontrola vad
  • obsluha odjehlovacího stroje
  • práce na lakovně, slévarně, nebo na lisovně
  • vedení záznamu o průběhu směny do PC

Požadavky

  • Fyzická zdatnost
  • Zodpovědnost a pečlivost
  • Spolehlivost v docházce
  • Praxe na obdobné pozici je výhodou, ne podmínkou
  • Ochota pracovat ve 3směnném režimu směn

Nabízíme

  • Průměrná mzda od 28 000 Kč dle pozice
  • 13. a 14. plat
  • Měsíční prémie
  • Docházkový bonus
  • Možnost přestupu do kmene
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost týdenních záloh

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Jan Martinek
E-mail: jan.martinek@manpower.cz
Telefon: +420 607 059 608