Vedoucí projektu pro fotovoltaiku

  • TOP zaměstnavatel
  • Hodonín

Právě hledáme odborníka z oblasti elektroenergetiky, kterého baví různorodost,, a hledá práci v terénu se zázemím rodinné firmy, ve které si rádi vycházíme vstříc.

Ideální kandidát by měl dobře rozumět fotovoltaickým systémům, a měl by umět převzít zodpovědnost za svěřený tým pracovníků.

Popis pozice

  • Zodpovědnost za průběh zakázek
  • Vedení týmu pracovníků a spolupracujících subdodavatelů
  • Koordinace prací na stavbě a dohled nad jejich kvalitou
  • Zajišťování potřebného materiálu

Požadavky

  • Praxe na pozici elektrikáře / montéra / podobné pozici
  • Odborná způsobilost pro práci v elektrotechnice dle (NV 194/2022 Sb.)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zkušenost s vedeném alespoň malého týmu

Hodit se můžou třeba i základy angličtiny nebo znalost technologií jako Fronius, SMA nebo Solar Edge.

Nabízíme

  • Bonusy ze zakázek
  • Stravenkový paušál
  • Firemní automobil i pro soukromé účely
  • Flexibilní pracovní doba s možností práce z domu

Naučíme vás pracovat s našimi programy a systémy, a vybavíme vás firemním telefonen, notebookem a samozřejmě automobilem.

Máme fajn, příjemné pracovní prostředí přímo v Hodoníně, kde najdete všechno, co je k práci potřeba.

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Kateřina Procházková
E-mail: katerina.prochazkova@manpower.cz
Telefon: 734 767 540
ID inzerátu: 797282