Asistent/ka přípravy zakázek

  • Doporučujeme
  • Plzeň-město
  • HPP

Popis

Hledáme asistenta/ku přípravy zakázek, který/á:

  • Má SŠ vzdělání, ideálně technického nebo stavebního zaměření.
  • Má zkušenosti s programem AutoCAD.
  • Má výborné organizační a komunikační schopnosti.
  • Je pečlivý/á, zodpovědný/á a samostatný/á.
  • Ovládá práci s počítačem a běžnými kancelářskými programy.
  • Píše všemi deseti (výhodou, nikoliv podmínkou).
  • Má řidičský průkaz skupiny B (výhodou, nikoliv podmínkou).
  • Má zkušenosti s administrativní podporou a backoffice činnostmi (výhodou).

Co nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v dynamicky rostoucí společnosti.
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání.
  • Flexibilní pracovní dobu s možností úpravy podle potřeby.
  • Nadstandardní finanční ohodnocení: mzda 30 000 - 40 000 Kč měsíčně (dle zkušeností a kvalifikace).
  • Smlouvu na dobu určitou, po prvním roce na dobu neurčitou.
  • 25 dní dovolené.
  • Příspěvek na stravování.

Náplň práce:

  • Administrativní podpora obchodních zástupců, včetně zpracování dokumentace a přípravy podkladů.
  • Pomoc s přípravou a archivací dokumentů, včetně zajištění jejich správnosti a úplnosti.
  • Nákup kancelářských potřeb a zajištění provozního materiálu pro kancelář.
  • Podpora backoffice týmu při řešení každodenních úkolů a projektů.

Proč pracovat s námi:

  • Jsme lídrem v oblasti obnovitelných zdrojů energie.
  • Poskytujeme prostředí, kde můžete růst a rozvíjet své dovednosti.
  • Naše produkty a služby mají pozitivní dopad na životní prostředí.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Práce s PC - autocad
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Bonusy a prémie
  • Stravenkový paušál

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Jana Klokočníková
E-mail: jk@ctcenergy.cz
Telefon: 724 374 299