Projektový/á manažer/ka

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Příbram
  • HPP

Hlavními činnostmi společnosti je vstřikování plastů a zpracování různách druhu pryže. Drtivá většina výrobků směřuje do automobilového průmyslu.

Hledáme projektového manažera na pracoviště v obci Sádek u Příbrami.

Náplň práce:

- vedení jednotlivých projektů v plastikářském průmyslu

- specifikování projetků, připrava projektů a spolupráce při tvorbě kalkulací

- spolupráce na vývoji a předvývoji převážně plastových produktů a dalších komponentů

- zavádění projektů do výroby

- koordinace nákupu, výroby, kvality a vývoje

- komunikace se zákazníky, dodavateli a interní komunikace v rámci společnosti

Očekáváme:

- min. SŠ vzdělání technického směru

- komunikativní znalost německého/anglického jazyka

- praxe v projektovém řízení v automative/plastikářském průmyslu

- zkušenosti v oblasti vstřikování plastů

Nabízíme:

- mzda dle Vašich zkušeností a praxe

- prémie ke mzdě každý kvartál

- pružná pracovní doba

- odborná školení a možnost osobního rozvoje

- příspěvek na stravování

- mobilní telefon a notebook

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní)
  • Němčina (aktivní)

Benefity

  • Závodní stravování
  • Zvláštní prémie

Umístění pracovní pozice

Agor Tech spol. s r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: 1, 261 01 Sádek
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Zuzana Vojířová
E-mail: hr@agor.cz
Telefon: 318 600 140
ID inzerátu: 797314