Obchodní referent s angličtinou – zkrácený úvazek

  • TOP zaměstnavatel
  • Židlochovice

Do úspěšné české společnosti, která je výrobcem nejrůznějších prostředků proti hmyzu a hlodavcům, hledáme nového kolegu nebo kolegyni, který se postará o zpracování zejména zahraničních objednávek, a který bude denně v kontaktu s tuzemskými i zahraničními klienty.

Máte praxi v komunikaci se zákazníky (a ideálně i se zpracováním objednávek), domluvíte se anglicky a hledáte práci na částečný úvazek? Pak je tato nabídka jako stvořená pro Vás!

Popis pozice

  • Každodenní spolupráce se stávajícími i novými klienty (telefonická a e-mailová komunikace)
  • Vyřizování poptávek – vystavení objednávky na zboží i na služby
  • Zasílání cenových nabídek
  • Spolupráce soddělením výroby – kontrola plnění zakázek
  • Občasné řešení reklamací sdodavateli i se zákazníky
  • Možnost i přesahu do aktivního vyhledávání nových zákazníků
  • Sledování konkurence

Požadavky

  • Máte praxi na obdobné pozici – komunikace se zákazníky, správa objednávek apod.
  • Komunikativní úroveň angličtiny
  • Zvládnete dojíždět do kanceláře v Židlochovicích (na pracovní době se domluvíme)
  • Možnost odpracovat alespoň 4 dny v týdnu
  • Umíte pracovat v balíčku MS Office – zejména Excel

Nabízíme

  • Stabilní práci na zkrácený úvazek (0,4-0,6 úvazek)
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Vánoční prémie
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stravenkový paušál
  • Mobilní telefon
  • 3 dny dovolené navíc

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Sára Sirá
E-mail: sara.sira@manpower.cz
Telefon: +420 773 769 208