Vedoucí simulačního centra pro výcvik pilotů vrtulníku

  • TOP zaměstnavatel
  • Náměšť nad Oslavou
  • HPP

Pro našeho klienta, významný podnik s dlouholetou tradicí českého i světového leteckého průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí simulačního centra pro výcvik pilotů vrtulníku.

Náplň práce:

  • management, zabezpečení a koordinace provozu simulačního centra
  • příprava, plánování a zabezpečení simulovaného leteckého výcviku podle požadavků zákazníka
  • vedení týmu techniků simulačních technologií, rozpisování směn, zajišťování školení, koordinace prací
  • komunikace se zákazníkem a s dodavateli
  • péče o klíčového zákazníka a rozvíjení vzájemných vztahů
  • sledování a pravidelné vyhodnocování stanovených ukazatelů, zpracování analýz a statistik provozu simulátoru
  • reporty vedení společnosti, spolupráce na tvorbě strategie Závodu H-1
  • návrhy změn a doplňků základních předpisů (směrnic) a předpisů pro používání simulační techniky,
  • podílení se na přípravě marketingových aktivit a propagace závodu H-1

Požadujeme:

  • S/Vvzdělání nejlépe technického směru
  • požadovaná praxe na vedoucí pozici minimálně 3 roky
  • aktivní znalost AJ úrovně B1 podmínkou
  • uživatelská znalost práce s PC (MS Office)
  • všeobecné technické znalosti
  • předpoklad souhlasu vyžádání bezpečnostní prověrky na stupeň „Tajné“
  • ekonomický přehled výhodou
  • komunikační a organizační schopnosti
  • odolnost proti stresu, časová flexibilita
  • loajalita a vysoké pracovní nasazení
  • aktivní přístup k řešení úkolů
  • profesionální a příjemné vystupování
  • řidičský průkaz sk. B (výhodou)
  • znalost leteckého prostředí (výhodou)

Nabízíme:

  • stabilitu státního podniku s unikátní know-how v oblasti opravárenské a servisní činnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • zajímavou a pestrou pracovní náplň a také možnost občasné práce z domova
  • přátelský pracovní tým kolegů a nadřízených
  • zajímavé platové ohodnocení
  • možnost osobního rozvoje a přístup ke vzdělávacím aktivitám.
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění/pojištění
  • dotované stravovaní v areálu podniku
  • dotovanou kartu Multisport
  • zdravotní volno/sick days
  • příspěvek do Kafeterie/na rekreace zaměstnance i jeho dítěte/na sport/kulturu/volný čas
  • Místo výkonu práce: Náměšť nad Oslavou
  • Nástup dle dohody

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění
  • Dovolená navíc
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Sick days
  • Možnost home office

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.