Mzdová/ý účetní, Personalistka/ta

  • Doporučujeme
  • Jablonec nad Nisou
  • HPP

Jsme stavební společnost působící především v Libereckém kraji již 20 let. Postavili či zrekonstruovali jsme stovky budov, vil, domů, hal, školek, škol i restaurací...

Hledáme do týmu novou kolegyni či kolegu.

Co bude Vaše náplň práce?

  • vedení mzdové  personální agendy
  • evidence a kontrola docházek
  • zpracování mezd vč. ročních přehledů
  • komunikace s úřady, zaměstnanci a stavbyvedoucími
  • spolupráce s účetním oddělením a daňovým poradcem
  • nábor nových zaměstnanců

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • dobré komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, loajalita
  • čistý trestní rejstřík

Mzda: individuální dohoda + prémie za plnění kolektivně nastaveného plánu

Nabízíme:

  • jistotu spolehlivého, finančně silného zaměstnavatele
  • výroční bonusy
  • profesní růst a možnost dalšího vzdělání, plně hrazená školení
  • profesionální a přátelský kolektiv
  • výhodné tankování a stravování, firemní teambuildingy

Nástup možný dle dohody

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Ekonomika - mzdové účetnictví

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Tereza Čopová
E-mail: mzdova@termil.cz
Telefon: 607011246