Administrativa s využitím němčiny

  • TOP zaměstnavatel
  • Jihlava

Domluvíte se dobře německy a hledáte práci s využitím právě tohoto jazyka?

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni pro podporu zákazníků z Rakouska či Německa. Pro tuto pozici není důležitá předchozí praxe, ale pečlivost, zodpovědnost a dobré komunikační i organizační schopnosti! Vše ostatní se u nás naučíte...

Náplň práce:

  • zpracování objednávek od pravidelných zákazníků
  • zadání požadavků do systému
  • potvrzení zpracování a termínů směrem k zákazníkům
  • řešení zákaznických požadavků a dotazů (telefonicky, emailem)
  • komunikace napříč firmou

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • dobrá znalost NJ
  • práce na PC - užívatelsky
  • pečlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • dobré komunikační schopnosti
  • prozákaznický přístup

Nabízíme

  • práci v pěkném prostředí a fajn kolektivu
  • flexibilní pracovní dobu (pevná část 8 - 15h)
  • stálou fixní mzdu i odměny
  • 13. plat
  • docházkový bonus
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijko
  • a další benefity...

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Barbora Sýkorová
E-mail: barbora.sykorova@manpower.cz
Telefon: +420 727 807 686