Skladník pro expedici Tvrdonice

  • TOP zaměstnavatel
  • Tvrdonice

Přidejte se do našého týmu a pracujte v čistém prostředí v Tvrdonicích u Hodonína. Hledáme pečlivé skladníky na expedici.

Popis pozice

  • Vykládka a nakládka zboží do a z kamionů za pomoci manipulační techniky,
  • Kontrola stavu a datumů expirace zboží při jeho přijetí
  • Etiketování a umísťování zboží na určené místo ve skladu,
  • Příprava zboží pro výrobu dle objednávek,
  • Fyzické převzetí výrobků, jejich přeprava a umístění do expedičního skladu,
  • Příprava zásilek podle expedičních listů,
  • Vedení skladové dokumentace (příjemky, výdejky, vratky),
  • Pravidelný úklid a inventarizace skladu,
  • Práce ve dvousměnném režimu.

Požadavky

  • Střední odborné vzdělání (SOU),
  • Pečlivost, spolehlivost a dobrý zdravotní stav,
  • Schopnost efektivně organizovat svou práci,
  • Zkušenosti s manipulační technikou jsou vítané, ale nejsou podmínkou,
  • Výhodou: Znalost práce se skenovacími zařízeními (čárové kódy).

Nabízíme

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou,
  • Týden dovolené navíc a příspěvek na dovolenou,
  • Kvalitní zaškolení, možnost dalšího vzdělávání a kariérního postupu
  • Jazykové kurzy,
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění,
  • Výhodné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky,
  • Finanční odměny k životním jubileím,
  • Čtvrtletní bonusy za výkonnost
  • Kvalitní závodní stravování,
  • Mimopracovní aktivity: zájezdy a výlety pro zaměstnance
  • Zdravotní péče pro zaměstnance

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Viktoriya Borshchevska
E-mail: viktoriya.borshchevska@manpower.cz
Telefon: +420 731 634 083